Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Hemen hepimiz yeni insanlar tanımayı severiz. Farklı insanların hayatlarını merak eder, tanımaya çalışırız. Aynı zamanda kendimizi anlatmayı da severiz. Bu insanoğlunun doğasında olan sosyalleşme arzusundan ortaya çıkan bir olgudur. İnsanlar sohbet etmek, paylaşımda bulunmak isterler. Kendilerini anlatmaktan ve başkalarını dinlemekten haz duyarlar. Yalnız kalmak fikri herkes için can sıkıcıdır ve insan doğasına aykırıdır. Yani kısacası fikir alış verişinde bulunmayı, bol bol sohbet etmeyi, gülüp eğlenmeyi, paylaşım içinde olmayı severiz .
90 lı yıllarda İnternet in sınırlı bir şekilde hayatımıza girmesi ile insanlar sohbet odaları ile tanışmışlardır.Hemen her köşe başında İnternet kafeler açılmış ve her yaştan bireyler bu kafelere yoğun ilgi göstermişlerdir. Böylece chat yapmak deyimi akıllarımızda yer almıştır. Günümüzde evlerimizden, iş yerlerimizden ve mobil cihazlarımızı kullanarak her yerden sohbet odalarına katılabilir ve paylaşımda bulunabiliriz.

Sohbet Odaları Nedir ?

Sohbet Odaları sanal alemin rahatlığı içinde sohbet etmek isteyen herkesin yer alabileceği sosyal bir platform, tanışma, buluşma ve sohbet ağıdır. Yeni insanlarla tanışmak , fikir alışverişinde bulunmak, serbestçe vakit geçirip sosyalleşmek, gülmek, eğlenmek isteyen herkes sohbet odaları içinde yer alabilir. Her statüden ve sosyal çevreden , değişik yaş gruplarından insanlarla tanışmak mümkündür. Yaşadığınız şehirden, farklı şehirlerden, hatta dünyanın farklı köşelerinden yeni insanlara sohbet odalarında buluşabilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Sohbet Odalarına Nasıl Giriş Yapılır ?

Günümüzde İnternet kullanımının yaygınlaşması ile ev ve iş yerlerimizde bilgisayarlardan, mobil olarak tablet ve telefonlarımızdan kaliteli bağlantı alt yapıları sayesinde tüm dünya ile iletişime geçebiliyor, sohbet odaları içinde yer alarak yeni insanlarla tanışma imkanına sahip olabiliyoruz. Sohbet odalarında yer alırken isminizi ya da özel bilgilerinizi vermenize gerek duyulmuyor. Kendiniz için seçmiş olduğunuz bir nick name (diğer bir adı; rumuz) ile giriş yapabilirsiniz. Sohbet platformumuzda sizlerin güvenliğini önemsiyoruz ve gizlik içinde görüşme yapma imkanı tanıyoruz.

Sohbet Odalarına Kimler Katılır ?

Kimi insanlar can sıkıntısını gidermek boş vakitlerini eğlenceli bir biçimde değerlendirmek için katılırken kimileri arkadaşlığını ileri boyutlara taşımak için katılmayı tercih ederler. Ortak ilgi alanlarına sahip insanlar, ilgi alanlarına göre sohbet odaları tercih ederek keyifli paylaşımlarda bulunabilirler. Uzmanlık gerektiren konularda fikir ihtiyacı olan kişiler deneyimli insanlarla tanışabilir, farklı insanların yardımıyla fikir sahibi olabilirler. Benzer yaş grubuna sahip olan bireyler ortak noktalarda buluşabilir, hayatı ve deneyimleri üzerine sohbet edebilirler. Aynı şehirde yaşadığım insanları bulayım biraz muhabbet edeyim diyenler, farklı şehirlerde yaşayanlarla tanışmak isteyenler, biraz gevezelik edeyim diyenler, canım sıkıldı azıcık gülmek eğlenmek istiyorum diyenler, sıkıntılarını paylaşıp yalnızlığını gidermek isteyenler… Kısacası sohbet odalarında paylaşımda bulunabileceğiniz herkesi bulabilirsiniz. Sohbet odaları üzerinde sohbet ederken müzik dinleyebilir, çeşitli yarışmalara katılabilirsiniz. Mesajlaşma yoluyla çok sayıda insanla görüşebileceğiniz gibi, sesli ya da görüntülü biçimde sohbet edebilir dostluğunuzu ileri boyutlara taşıyabilirsiniz. Türkiye’nin hatta dünyanın pek çok bölgesinden yeni insanlarla bir araya gelme imkanı sunuyoruz.

Sohbet Odalarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Sohbet odalarımız yöneticiler tarafından kontrol edilmektedir. Kullanıcıların huzurlu bir sohbet ortamında olabilmeleri, sorunsuz bir şekilde sohbet etmeleri için hazır bulunurlar. Rahatsız edici bir durum ortaya çıktığı hallerde gerekli müdahaleyi yaparak destek hizmeti sağlar ve sohbet sevenlere yardımcı olurlar.

                Sohbet odaları çeşitli kurallara uyulması gereken platformlardır.

  • Sohbette bulunduğunuz kişilere karşı hakaret, küfür, argo ve rahatsız edici davranışlarda bulunmak,
  • Din, ırkçılık, siyasi tartışmalar yapmak,
  • Devlete ve devlet büyüklerine karşı hakaret içeren sözler, yazışmalar, ve davranışlarda bulunmak,
  • Dolandırıcılık amacıyla çeşitli bilgiler (kimlik bilgileri, banka bilgileri gibi ) talep etmek, vermek yasaktır.
  • Keyifli saatler geçirmek isteyen herkesi, sohbet odaları içinde yer almaya davet ediyoruz.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin