SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Shagle

Shagle

Karantinalar ve sosyal mesafenin hayatımıza girmesi, sosyal bir canlı olan biz insanları epey kötü etkiledi. Kafelerin, sinemaların, barların hatta parkların bile kapatıldığı bu zor zamanlarda bir ihtiyaç olan sosyalleşme ihtiyacımızı gideremedik. Bundan ne olur ki? Diye düşünmeyin sakın, çünkü azalan sosyalleşme ve artan yalnızlık sonucunda majör depresyona varabilecek psikolojik rahatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bilgisayarınız ya da akıllı telefonunuz ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz, hızlı ve kullanımı basit olan yabancılarla sohbet sitesi Shagle ile sosyalleşme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Online bir sohbet platformu olan Shagle ile rastgele herhangi birisi ile eşleşip muhabbet etme şansına ulaşabileceksiniz. Tüm bu sohbet imkanlarına sahip olurken de tamamen anonim kalacaksınız. Shagle ile sohbete nasıl girebilirsiniz? Shagle ücretli mi? Cinsiyet ayrımı var mı? Kimlerle konuşabiliriz? Gibi Shagle sohbet hakkında birçok soruya ve daha fazlasına cevap bulabileceğiniz her şey bu içeriğimizde.

Shagle Sohbet Odaları

Shagle sohbet, üye olmadan tek bir tık ile rastgele yabancı insanlarla sohbet imkanı sunuyor. Ancak daha güvenli ve trollsüz bir deneyim yaşatmak için ister Facebook adresinizle, ister Google adresinizle, isterseniz de herhangi bir e-posta adresiniz ile üye olmanızı ister. Üye olsanız bile anonim kimliğiniz aynı şekilde kalacağı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aylık 3 milyondan fazla ziyaret edilen bu siteye telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan rahatlıkla girebilirsiniz. Siteye girdikten hemen sonra tek bir tuşa basarak rastgele insanlarla sohbet edebilirsiniz. Hızlı ve basit bir arayüze sahip olan Shagle ile uzun dakikalar beklemeden anında karşınıza çıkacak olan yabancı insanla iletişim kurma deneyimine erişeceksiniz.

Shagle Tv

Aylık 3 milyon ve günlük en az 100 bin kişiye rastgele yabancı insanlarla sohbet deneyimi yaşatan bu site, muadillerinden farklı olarak ücretsizdir. Bildiğiniz gibi bir çok online görüntülü chat sitesi giriş yapmak için bile para ister. Ama istediğiniz sürece anonim olduğunuz Shagle sohbet online video chat’de böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Shagle’nin ücretsiz olması sayesinde genç, yaşlı, doktor, terzi mühendis, kadın, erkek birçok farklı kişilik ile sohbet edebilirsiniz. Sadece kadınlar, sadece erkekler yada sadece çiftler olmak üzere belirttiğiniz seçenekteki insanlarla konuşabilirsiniz. Tabi bu özelliğin suistimal edilme olasılığı çok yüksek olduğu için cinsiyet seçme özelliği vip üyelere özeldir. Vip üye olunca sadece bu özelliğe erişmiyorsunuz. Aynı zamanda onlarca kamera filtresine, birbirinden ilginç onlarca maskeye de erişimiz oluyor. Vip üye olursanız reklamları katiyen görmüyorsunuz. 7/24 olmak üzere her türlü sorununuzda size yardımcı olacak teknik destek ise emrinize hazır bir şekilde bekleyecektir. Kim gelirse gelsin farketmez diyorsanız herkes seçeneği ile rastgele herkesle anonim olarak video chat yapabilirsiniz.

Shagle Görüntülü Sohbet

Tek başınıza yabancı insanlarla video chat yapmaktan utanıyor musunuz? Ortamı tanımadığınız için karşınıza çıkacak insanların davranışlarından mı çekiniyorsunuz? Öncelikle unutmayın ki anonim bir kimliğe sahipsiniz. Yani karşınızdaki kişi sizi asla bulamaz. Onun dışında güvendiğiniz bir tanıdığınızın yardımını isteyebilirsiniz. Sadece yanınızda bulunacak bu güvendiğiniz kişi ile anonim bir kimlikle video chat alemine giriş yapabilirsiniz. Şansınıza karşı tarafın da 2 kişi çıkması ile 4 kişilik derin bir sohbete girip yabancı insanlarla konuşabilirsiniz. Hem can sıkıntınız gider hem de yabancılarla konuşma utangaçlığından kurtulursunuz. İlk heyecanınızı attıktan sonra yabancı insanlarla konuşmaya devam ederek eğlenmeye ve yeni tecrübeler deneyimlemeye devam edebilirsiniz.


Shagle’de hangi yaş aralığında insanlar var?
Belki işyerinde canı sıkılan bir çalışan, belki tüm işlerini bitirmiş bir ev hanımı, ya da ders çalışmaktan yorulmuş ve dinlenmek isteyen bir öğrenci olabilirsiniz. Hatta bunların hiçbirisi olmanıza da gerek yok. Sadece sosyalleşmek istiyorsanız 3 milyondan fazla kullanıcısı olan bu sitede kendi yaşıtınız ve kafa denginiz birisini bulmanız çok uzun sürmeyecektir. Anonim bir kimlikle tek tık aracılığı ile giriş yapabileceğiniz bu büyük online video chat aleminde kadın, erkek, boşanmış insanlar, liseli kızlar, genç çiftler gibi binlerce insan var. Ayrıca konum seçme özelliği ile sadece Türkiye’deki insanlarla konuşarak sizinle aynı müzik zevkine sahip ya da aynı hobilere sahip insanlarla tanışıp birbirinize deneyimlerinizi aktararak keyifle vakit geçirebilirsiniz. Canınız biraz farklı kültür görmek istediğinde ise konum seçme noktasından istediğiniz ülkeyi seçerek bir Alman, Çek, Amerikan, Japon ile konuşabilirsiniz. İlla dil bilmenize de gerek yok. El kol hareketleri ile bile birçok insanla rahatlıkla iletişim kurabildiğinizi fark edince siz de şaşıracaksınız.

Shagle Chat Rooms

Canınız farklı ve rastgele insanlar ile konuşmak istiyor ama kameranız çalışmıyor mu? Hiç sorun değil sadece mikrofonunuz ile bile binlerce insanla sohbet edebilirsiniz. Mikrofonunuzda mı yok? Yine hiç sorun değil. Sadece yazışarak da binlerce insanla sohbet edebilirsiniz. Shagle her türlü duruma olanak sağlar ve rahat olmanız için elinden geleni yapar. Peki hem kameranız hem de mikrofonunuz var ama açmak istemiyorsunuz? Hiçbir problem yok. Az önce bahsettiğimiz sadece yazışma ile istediğiniz ülkeden, istediğiniz cinsiyette rastgele yabancı insanlar ile sohbet, muhabbet edebilirsiniz. Sohbet deneyiminiz esnasında hangi ekipmanları kullanacağınıza karar verdikten sonra sohbete başla tuşuna basacaksınız.