Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Pasif Sohbet

Pasif Sohbet

Pasif Sohbet odalarımız artık yenilendi. Pasif sohbet, insanların cinsel yönelimleri kısmi zamanlarda farklılık gösterebilmektedir. Kimi erkekler kadınlardan, kimi kadınlar erkeklerden, kimisi de kendi türlerinden hoşlanabilir. Yani kısacası erkekler erkeklerden, kadınlarda kadınlardan hoşlandıkları durumlar gerçekleşebilir. Toplum üzerinde biz bu ilişki türlerine Gay ve Lezbiyen topluluğu adını vermekteyiz. Bu ilişki türü de dünya üzerinde hızlı bir şekilde yaygınlık kazandığı da görülmüştür.

Pasif Sohbet

Gay olan erkekler kendilerini pasif veya aktif olarak ifade edebilmektedir. Pasif olan insanlar cinsel ilişki sırasında sorumluluğu daha az olan kişilerdir. Bu yüzden aktif olan kişilerde, karşısında ki kişiyi etkilemek zorunda olduğundan sorumluluğu daha yüksektir. Bizim sohbet sitemizde bu kitlelerin kendilerini daha rahat ifade edebilmeleri adına oluşturduğumuz sohbet seçeneğimiz sayesinde artık çok daha rahat bir şekilde aktif veya pasif kişiler ile arkadaşlıklar kurabilmenize olanak tanımaktadır. Kullanıcılarımızın istemiş oldukları sohbet odalarından birisi olan pasif sohbet odalarımızı aktif ettiğimizi ve ciddi arkadaşlıkların ilişkilerin başlaması adına siz kullanıcılarımıza sadece sohbet açısından bir aracı olduğumuzu unutmamanızı rica ederiz.

Pasif Sohbet Sitesinin Amaçları

Sohbet sitemizde kendisini pasif olarak tanıtan ve karşı tür aktif insanlarla aynı kitle üzerinde bir araya getirerek isteklerine yanıt bulabileceği bir sohbet platformunu oluşturduğumuz süre içerisinde sizlerin takdirini topladığımızı düşünüyoruz. Her fırsatta bu imkanları kendilerine sunduğumuz için teşekkür yağmuruna tutan kullanıcılarımızın mutluluğu bizleri de mutlu etmektedir. Biz Muhabbet.Net yöneticileri olarak sohbetin her türlüsüne var olduğumuzu, amacımız kullanıcılarımızın daha konforlu bir sohbet sitesi üzerinde işlem görmesini sağlamak olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Sitemizin pasif sohbet kanalları veya aktif sohbet kanalları üzerinde cinsel ilişkilerini anlatabilmelerine müsaade ediyor, yaşamış oldukları deneyimleri de aktarmalarında herhangi bir sakınca görmüyoruz. Böylece cinsel dürtülerini kabartan konuşmalar sayesinde kendilerinin istemiş olduğu tarzda ki kişiyi daha kolayca bulabileceklerine inanıyoruz. Amacımız en kaliteli sohbet sitesi olmak ve bunun yanı sıra pasif sohbet kelimesi üzerinde de sizlere öncü olmanın haklı gururunu her fırsatta yaşamaktayız.

Pasif Sohbet Sitesi Kimlere Hizmet Sunmaktadır?

Sitemiz tabiri caizse eş cinsel eğilimine sahip olan kişilere de sohbet hizmeti sunmaktadır. Durum böyle olduğundan pasif sohbet odalarımıza 18 yaş sınırlaması getirmiş bulunmaktayız. 18 yaş altında kalan kullanıcılar için uygun olmayan sitemize girişleri yasaklanmıştır. 18 yaş üstü kullanıcıların rahatlıkla girip sohbet edebileceği bir platform olan muhabbet.net sizleri en iyi sohbet sitesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sitemiz sadece bununla sınırla değildir. Çok yönlü sohbet hizmetini değişik kanallar aracılığı ile sizlere sunan muhabbet.net görüntülü sohbet, sohbet, chat, sohbet odaları, muhabbet, muhabbet sohbet, gay sohbet, gabile sohbet, pasif sohbet, aktif sohbet, cinsellik, yetişkin sohbet gibi ve daha sayamadığımız pek çok sohbet odası üzerinden hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra mobil sohbet adı altında mobil cihazlarınızdan da sorunsuz olarak bağlantı kurarak 7 gün 24 saat boyunca sohbet keyfini çıkartabileceğiniz sohbet sitesidir. Sohbet sırasında online radyo kanalımızın sizlere sunduğu müzik keyfinin tadını çıkartabilir, oyun kanallarımızda bulunan kullanıcılar ile yarışabilirsiniz.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • kerim can
    Cevapla

    rahat rahat sohbet ede bildiğimiz keyifli bir ortam

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin