MUHABBET

Muhabbet Sohbet Odalarına Giriş yaparak yeni insanlar keşfedebilir, eğlence dolu sohbet odaları içerinde zamanınızı kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz, Türkiye'nin en eski sohbet siteleri arasında yerini alan Muhabbet.NET Farkı ile Ücretsiz Sohbet odalarına giriş yapın sohbetin tadına varın!

Muhabbet mIRC Script


Muhabbet mIRC

mIRC Nedir ? Dünya üzerinde kullanım yoğunluğu ile bilinen ve kitle tarafından tercih edilen birden fazla kullanıcı kitlesi ile çevirimiçi bir şekilde sohbet edilen programların bütününe verilen ad olarak bilinmektedir, mIRC programı çevirimiçi sohbetlerinizi, Bilgisayarlarınızdan yürüttüğünüz zamanlarda, kolaylık ve hız sağlayacak keyif dolu bir muhabbet gerçekleştirmeniz açısından yardımcı bir program olarak hizmet sağlayacaktır.

mIRC Programı Khaled Mardam-Bey’in yazmış olduğu, eş zamanlı olarak chat için alt yapı oluşturan programın adıdır. Açık kaynak kodlu olarak geliştirilmiş olup, bugün baktığımızda bir çok IRC Sohbet Ağı, ana mIRC üzerinde geliştirmeler yaparak, kullanıcı kitlelerine kendi sohbet ağlarının mIRC Programlarını sunmaktadır.

Muhabbet Touch IRC Client Nedir ?

Muhabbet Touch IRC Client , Muhabbet IRC Network Sohbet Ağı tarafından geliştirilip kullanıcı kitlesine ve misafir katılımcılarına sunmuş olduğu, mIRC Programına verilen addır, Muhabbet mIRC Script, kolay kullanımı ve ergonomik yapısı ile kullanıcısı ile buluşmak amacı ile geliştirilmiş ve keyif dolu sohbet ortamında yerinizi almanız için hizmet sağlamaktadır.

Muhabbet Script, Rahat kullanımı, güvenlik opsiyonları ve salt yapısı ile kolay kullanıma sahip bir arayüz ile gelmektedir, Tüm virüs taramaları virustotal ve diğer antivirüs programları ile tam olarak yapılmış ve sunucu yönetimi tarafından kullanıcı deneyimine sunulmuştur.

Muhabbet Touch IRC Client Özellikleri

– Badnick Koruması
– Argo Önceden Uyaran Ban Sistemi
– Kara Liste / Düşman Listesi
– Uzun Yazı Koruması
– Join Part Flood Koruması
– Oto İdentify ( Otomatik Nick Şifresi Girme Aracı )
– Zenginleştirilmiş Kısayol Tuşları
– Zenginleştirilmiş Popups Menüsü

Neden Muhabbet Touch IRC Client ?

Muhabbet Touch IRC Client ( Muhabbet Script ) Kasma Donma gibi sorunlar yaşamadan hızlı bir şekilde IRC Client programı ile sohbet ağına katılmanızı ve kalabalık kitleler ile bire bir şekilde muhabbet etmenizi sağlar, Virüs güvenliği bakımından tüm taramaları yapılmış, Güvenilir Sohbet Programları kategorisinde yerini koruyan bir anlayış ve mantık ile çalışmakta olup, Bilgisayarlarınızda, Az veri tüketimi ve az yer kaplayarak sizlere tamamen ergonomik bir keyif dolu muhabbet ortamını sunmaktadır.

Muhabbet Touch IRC Client ile bağlı olduğunuz sürece, her hangi bir kopma sorunu yaşamadan muhabbet edebileceğiniz chat sitelerinde her anınız hızlı bir etkileşim ile geçebilir, muhabbetlerinizi olduğundan daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Muhabbet mIRC Scripti

Muhabbet mIRC Scripti, Sevgi ile kodlanmış ve benimsenerek kullanıcıları ile buluşmak amacı ile sunuma çıkartılmıştır, kullanıcı deneyimlerinizi admin@muhabbet.net adresine belirtebilir
Muhabbet mIRC Script ile chat sunucularına hızlı bir bağlantı sağlayarak sınır tanımayan ücretsiz ve üye olmayı gerektirmeyen sohbetlere dahil olabilir, hızlı bir arayüz ile sunulmuş olan Chat Script’ini deneyimleyebilirsiniz.

 

Muhabbet Touch IRC Client Download

Rar dosyası ve program virüs taraması yapılmıştır Güvenle indirebilirsniz.