SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

YouNow

Younow Sohbet 
Younow sohbet odaları yeni kişiler ile arkadaşlık kura bileceğiniz bir sohbet ortamı. Canlı yayın açıp sizi izlemeye gelen kişilere dilediğiniz gibi anılarınızı ve kendinizi anlata bileceğiniz bir ortam. Kendi sosyal ağınızı kurup fenomen ola bilirsiniz. Bu platform üzerinden arkadaş ekleye bilirsiniz. Ve beğendiğiniz kişileri takip ede bilirsiniz. Younow sohbet odaları  facebook benzeri şeklinde yada instagram benzeri şeklinde canlı yayınlar yapa bileceğiniz bir ortamdır. Canlı yayınlarda konuk olmak isteyen kişileri konuk olarak canlı yayınınıza alıp onlar ile sohbet ede bilirsiniz. Yada onlar ile dilediğiniz ce oyunlar oynıya bilirsiniz. Genelde bu tarz canlı yayınlarda soru cevap şeklinde konuğunuz ile sohbet edip keyifli bir sohbet ortamı oluştura biliyorsunuz. Bir yandan konuğunuz ile sohbet ederken diğer yandanda sizi izleyenlerin yazdıklarına cevap vere bilirsiniz.


Younow sitesine Muhabbet.Net ayrıcalığı ile bağlana bilirsiniz. Muhabbet.Net sosyal platformu size younow un verdiği keyfi vere bilir. Bu platform üzerinden de arkadaşlık ortamı kurarken bir yandanda radyo yayınından güzel müziklerin keyfini çıkara bilirsiniz. Younow sohbet sisteminde kişileri engelleye bilme özelliğide mevcuttur. Sizi sinir eden ve sevmediğiniz kişileri canlı yayınınızdan uzaklaştıra bilirsiniz.


Younow da para kazanma ise canlı yayınlarınızı izleyen kişilerin sizlere verdiği hediyeler ile sağlanıyor. Verdikleri her hediye belli bir ücrete tekabul ediyor. Ve bu şekilde sizlerde bu platform dan para kazanmaya başlıyorsunuz. Bir yandan keyf alırken diğer yandanda para kazanıyorsunuz. Hem fenomenlik adımlarını birer birer atlıyorsunuz hemde evinize gelir getirmiş oluyorsunuz.
Bu siteye gelen aramalar genelde :
Blog tv younow
Canlı yayın younow
younow para kazanma
younow fenomenler
younow fenomen olma
younow giriş
younow kayit
younow üye ol
younow benzeri

Şeklinde kelimelerden bir çok giriş vardır.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

 • Muhabbet gibi muhabbet efsane çok iyi insanlar var kısa sürede arkadaş oluyorsunuz ve muhabbet baya ilerliyor

  9 Aralık 2020 / Rıfat Demir
 • Sıkılınca girdiğim tek site çok eğlenceli çok güzel

  9 Aralık 2020 / Hilal Koru
 • Yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye’nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi seni bekliyor.

  9 Aralık 2020 / Hüseyin Kavas
 • Çok güzel bir sohbet sitesi beğendim cidden

  9 Aralık 2020 / İbrahim kara
 • Hayatımda bu kadar düzenli edepli bir site görmedim

  9 Aralık 2020 / Şehriban Ezgi Kılınç
 • Bu siteye bayılıyorum ya gerçekten muhabetler sohbetler çok güzel tavsiye ederim

  11 Aralık 2020 / Derya sahan
 • Her türden arkadaş bulabileceğiniz harika bir ortam.

  11 Aralık 2020 / Mustafa Baltacı
 • İnsanlar sevdiklerine danışmanı eşi veya yakını yoksa başkalarıyla iletişim kurarak değil muhabbet yeri insanın sevdikleridir

  11 Aralık 2020 / Özgür
 • Çöp güzel bir uygulama elinize sağlık çok memnunum herkese tavsiye ederim

  11 Aralık 2020 / Nesih kaya