SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Sohbet

Sohbet odalarımıza hepiniz hoş geldiniz. Türkiye’nin en büyük ve en güçlü alt yapısına sahip olan sohbet sitemiz, muhabbet.net farkıyla sizlerle buluşuyor.

Sohbet

1999 yılında irc sohbet hayatına adım atan sitemiz, zaman zaman kendini dinlenmeye çekmiş ve değişik kişilerin önderliğinde tekrar irc sohbet adı altında hizmet vermiştir. Son olarak irc sohbet hayatına tekrar adım atan muhabbet.net, Samet önderliğinde tekrar sohbet faaliyetlerine başlamıştır.


Günümüzün modern sohbet siteleri arasında yer alan ve en köklü sitelerden birisi olan muhabbet.net irc hayatına tekrar geri dönmesiyle birlikte büyük yankılar uyandırmayı başarmış, sohbet sitelerine korku salmayı başarmıştır. Mevcut yönetim ekibi ile yenilenen, güncel web tasarımı ile her türlü sohbete ev sahipliği yapan, teknoloji uyumlu mobil sohbet platformu ile kullanıcıların mutluluğunu sağlayan muhabbet.net her geçen gün yükselerek istediği konuma doğru ilerlemeye başlamıştır.


Sektörün öncü isimlerinin yakından takip ettiği ve pek çok kişinin yönetim ekibinde dahil olmak istemesiyle birlikte ön planda yer alan muhabbet.net kısa süre içerisinde kendini en iyi konuma getirerek eski günlerini yad etmek istemektedir. Tüm bunların öncesinde, yayın hayatına başladığımız an itibariyle sizlere bir takım sözler vermek istiyoruz. Amacımız çok kullanıcılı bir sunucu olmak değil, elit kullanıcı kitlesinden oluşan ve kendini bilen insanların sohbet sitemizde olmasından yanayız.


Kaliteli sohbeti ve seviyeli ortamı ile örnek bir sohbet sitesi olmak adına irc sohbet hayatına geri dönen muhabbet.net şu anki intibayı da sağlayarak, bunu başarmış olduğunu kullanıcılarına hissettirmiştir. Aktif olarak dönen sohbeti, eğlenceli kanalları ve cinsel sohbet destekli yan siteleri ile hızla büyüyen sohbet ağımız, her geçen gün daha da şekillenerek hedeflediğimiz noktalara kısa süre içerisinde gelmemizde önemli rol oynayacaktır.
Pek çok sunucu sahibinin iştahla bakmış olduğu muhabbet.net projeden projeye koşarak daha önce görülmemiş sohbet ağını sizlere sunmaya hazırlanıyor. Modern alt yapısı ve zengin kadrosu ile, kullanıcılarını her daim mutlu eden sohbet akışı ile fark yaratmayı bilen muhabbet.net sizlere en iyi sohbet sitesi olmanın ve sohbet sitelerimize girmekte olan kullanıcıları da tercihlerini bizlerden yana kullanmalarından ötürü teşekkür ediyoruz.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

 • Muhabbeti bol olan bir site herkese tavsiye ederim üstelik çok iyi arkadaşlıklar kuruluyor bir bakın derim

  9 Aralık 2020 / Rıfat demir
 • Bi çok yeni dostum oldu bu site sayesinde çok güzel herkese tavsiye ederim

  9 Aralık 2020 / Hilal Koru
 • Bi çok yeni dostluklar kurdum bu site sayesinde çok güzel herkese tavsiye ederim

  9 Aralık 2020 / Hilal Koru
 • Tavsiyeyle geldim harika bi yer

  10 Aralık 2020 / Şehriban Ezgi Kılınç
 • Siteyi kuranın ellerine sağlık sayısız arkadaş edindim.

  10 Aralık 2020 / Mustafa Baltacı
 • Canınız mı sıkılıyor sohbet eden yokmu sizlerle işte o zaman bu site tam size göre üyelik istemez keyifle sohbetin keyifini çıkarın

  10 Aralık 2020 / Ediz Hun
 • Sohbet etmek için en güvenilir yer burası. Hadi gelin konuşalım

  10 Aralık 2020 / Efe Kapa
 • Emeklerinize saglik güzel bir ortam

  10 Aralık 2020 / İbrahim kara