SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Siberalem

Siberalem Nedir

Siberalem bundan 21 sene önce, insanların güvenli ve nezih birer ortamda muhabbet edebilmeleri amacıyla kuruldu. Siber alem eskinin sosyal medyası olarakta algılanabilir. Birçok insanın aktif olarak kullandığı ve hala da kullanmaya devam ettiği siberalemde şuan aktif 1 milyon kullanıcı sohbet, muhabbet etmektedir. Her yıl da bu sayı artmaktadır. Bunun nedeni ise taktir ettiğiniz gibi basittir. Muhabbet ve sohbete duyulan derin özlem.. Siberalem, sadece bir sohbet sitesi olmakla yetinmemiş daha birçok alternatifi de beraberinde getirmiştir. İnsanlar buradan aile kurmuşlar, derin arkadaşlık bağları oluşturmuşlar ve daha nice birlikteliklere imza atmışlardır. Peki bu siberalem neden pek günümüzde etkin değil. Bu daha çok dünya genelinde yaygınlaşan ve gelişen sosyal medya ağlarıyla ilgili bir durum. Çünkü globalleşen dünyaya ayak uydurmak gereklidir ve siberalem gibi daha çok sonuç odaklı platformlar da miyadını doldurmuştur. Fakat hala arkadaşlık ve sohbet denilince akla ilk gelen site olma özelliğini korumaktadır. Çünkü bu sitenin genel ve nihai amacı sohbet hizmeti sunmaktır. İstediğiniz kriterde insanla muhabbet etme imkanı ilk olarak siberalem ile ortaya çıkmış ve rağbet görmüştür.

Siberalemde Sohbet Odaları

Ülkemizde birçok ilde aktif kullanıcısı bulunan siberalemin, çoğu şehrin nüfusundan daha çok üyesi bulunmaktadır. Genelde üyelerinin çoğunluğu, kısa süreli arkadaşlıklar, sohbet veya muhabbet amacı ile siberalemi tercih etmekteyken, azımsanmayacak bir kısım da evlilik ve daha ciddi ilişki arayışında olabilmektedir. Siberalemin de kendisini günümüzde tanıtma şekli tam olarak budur. Mutlu bir aile kurma imkanını ayağınıza getirdik gibisinden yaptıkları reklam politikası. Aslında işler tam öyle değildir. Yıllar boyu uğraştıkları bu sistemin amacı, insanları arkadaşlık kurma vaadi ile sohbet odalarında tutmaktır. Mutlu ailenin siberalemde kurulduğunu iddia etmek gülünç bir konudur ki tartışmak bile kelimelere yazık etmektir. Sohbet ve muhabbet, bu işe gönül vermiş bizim sitemizin ana konusunu oluşturmaktadır. Siberalem gibi siteler sizler için zaman kaybından başka bir şey değildir. Gerçek sohbet ve muhabbet imkanını sizlere sağlayan site tam olarak biziz. Siberalem tarafından yayılan bu reklam politikasını kabul etmiyoruz. Mutlu yuva kuracaksanız gitmeniz gereken ilk adres biziz sonra nikah dairesi.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.