SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Osmanlıca Sohbet

Geleceğe sağlam adımlar İle güçlü geçmişimizden güç alarak, geçmişimizi okuyup, anlamak İçin günlük yaşamımıza bu güzel , muazzam zenginliğin taşındığı sohbet odalarımızda, Osmanlı dönem Türkçesi ile dönemin alfabe seçeceğini kullanarak yapacağınız , seviyeleri farklı olan sohbet odalarımız da gelişime açık, geçmişinden güç alan , dedelerinden gelen mektupları açıp okumak gibi öz hakkını elinde tutan arşivlerimizi , İngilizce , fransıza, Japonca bırakmak yerine kendisi sahip çıkacak aynı derdi aynı sevgiyi yaşayan değerli gençliğimiz için hazırladığımız sohbet odaları , Osmanlıca eğitim videoları İle Desteklen mektedir..


Hayati İnanç hocamızın dediği gibi derdi olmayanın Derdi çekilmez. Gelin bir derdiniz olsun, eğlenirken öğrenelim .Eğlenirken arşivlerimize de gidelim , arşiv okumalarını yapalım , kütüphanelerimize sahip çıkalım..
Osmanlıca Sohbet Odaları tarihine sahip çıkmak isteyen bütün osmanlı aşığı kişilerin birlikte vakit geçirip eğlendikleri bir ortamdır. Osmanlıca Sohbet  kanalında seviyeli ve düzeyli sohbet ortamı vardır. Tamamen seviyeli bir sohbet ortamı olup tarihini seven saygılı insanlar ile fikir alışverişi yapa bilirsiniz.


Hayati İnanc hocamızın sohbetlerini söyleşilerini ilerliyen zamanlarda sitemizde bula bileceksiniz. Osmanlıca  Sohbet  ile alakalı güel söyleşiler olacaktır sitemizde. Sizleride bu söyleşilerde aramızda görmeyi isteriz. Bu söyleşilerde birbirimiz ile bilgi alış verişi yaparken biryandanda Osmanlıca hakkında konuşarak kendimizi geliştire biliriz. Osmanlıca Sohbet Odalarında farklı kişiler ile muhabbet ederek kendimizi ileri düzeyde osmanlıca konuşurken bula biliriz.
Sun’-i Bedi kişiye özel takı firması olarak Osmanlıca Sohbetin değeri ve önemini tekrar kazanması için hem ürünlerinde hemde sosyal mecrada elinden gelen bütün gayreti ve bilgilendirmeyi gösteriyor.  Böyle bir konuda bizlere destek verdiği içinde kendisine çok teşekkür ediyoruz.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

 • Herkese tavsiye ederim muhabbet gibi muhabbet sitesi çok iyi arkadaşlıklar kuruluyor efsane

  9 Aralık 2020 / Rıfat Demir
 • Bu muhabbet sitesi bir başka mükemmel kesinlikle katılın aramıza

  9 Aralık 2020 / Hilal Koru
 • Bu uygulama bu site sayesinde çok güzel arkadaşlıklar dostluklar kurdum

  9 Aralık 2020 / Hüseyin Kavas
 • Mükkemel bir site tavsiye ediyorum

  9 Aralık 2020 / Şehriban Ezgi Kılınç
 • Kendi sıkıntılarımızı sevdiğimiz insanlarla paylaşmalıyız
  Böyle yerlerde değil

  9 Aralık 2020 / Özgür
 • Çok iyi bir site tavsiye ederim

  9 Aralık 2020 / İbrahim kara
 • Alın çayınızı kahvenizi, muhteşem insanlarla sohbet etmeye, kaynaşmaya başlayın; memnun kalacaksınız.

  11 Aralık 2020 / Mustafa Baltacı
 • Çok sevdim çok güzel bir uygulama herkese tavsiye ederim

  11 Aralık 2020 / Nesih kaya
 • Harika bir site istediğim konularda sohbet odaları bulabiliyorum

  12 Aralık 2020 / Enes Dedeoğlu
 • Elinize sağlık çok başarılı bir site

  12 Aralık 2020 / Nesih kaya
 • harika arkadaşlıklar edindiğim harika bir site teşekkürler

  12 Aralık 2020 / Ali Karada