SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Omegle Chat

Omegle Görüntülü Sohbet

Omegle, eskiden sadece yazışma tabanlı bir platformdu ancak şu anda Omegle’de çok yönlü bir sohbet ortamı var. Yani internetten görüntülü sohbetten sesli sohbete kadar, Omegle’de tanımadığınız insanlarla harika bir sohbet ortamına girebilirsiniz. Peki bu nasıl olacak? Omegle’ye giriş yaptığınızda size, rastgele olarak bir insan gelir ve konuşmaya başlarsınız. Eğer bu insanla sohbet hoşunuza gitmiyorsa ya da farklı biriyle görüşmek isterseniz, bu sohbeti anında kapatabilirsiniz. Omegle sohbetlerinde, aynı anda farklı birileri ile görüşmek isteyen on binlerce kişi olmasından ötürü, konuşacak yeni bir kişiyi çok rahat bulabilirsiniz. Omegle’de sohbet ederken, yazı ile, ses ile ya da görüntü ile konuşma konusu ise sizle karşınızdaki arasında değişmektedir. Omegle, daha önce Chatroulette ile gelen konseptteki gibi, görüntülü konuşmak isteyenlere kamera ile sohbet olanağını sunuyor. İnternetten sohbette geçmişte birçok kişi, ağırlıklı olarak yazı ile sohbet ediyordu ancak şu anda, birçok kişinin favorisi görüntülü ve sesli sohbet. Karşınızdaki insanı görerek, gülüşüne ve heyecanına ortak olarak yapılan sohbet kesinlikle diğerlerine göre çok daha farklı. Kaliteli bir sohbet deneyimi için yapmanız gereken, online görüntülü chat istiyorsanız Omegle’ye giriş yapmak. Üstelik, online sohbet konusunda birçok görüntülü sohbet sitesi, ücretli üyelik sunuyor. Omegle chat ise ücretsiz görüntülü konuşma alanında birçok kişinin tercihi.

Omegle Yabancı Sohbet

Omegle, daha önce bahsettiğimiz gibi köken olarak yabancı bir site olmasına karşın dünyanın dört bir yanından üyesi olan büyük bir platform. Omegle’de sohbetlerde siz ve karşınızdaki, sohbetin iki yanında “you” ve “stranger” olarak yer alır. Stranger, İngilizcede “yabancı” anlamına gelir. Tamamen anonim olan Omegle sohbet sitesinde siz ve karşınızdaki için bir nick yani takma isim yoktur. Sadece stranger ve you olarak sohbet edebilirsiniz. Omegle sohbet özelliklerinde bu isimler değiştirilemez. Omegle yabancı bir sohbet sitesi diye düşünüyor ve İngilizce terimleden korkuyorsanız yanılıyorsunuz. Omegle, son derece basit bir yapıya sahiptir ve herkesin kolay bir şekilde yeni insanlarla tanışabileceği kaliteli bir ortamdır. Omegle’de stranger olarak ifade edilen karşı tarafın cinsiyeti, yaşı ya da diğer bilgilerine ilişkin bir bilgi yer almaz. Bunu o an karşınızdaki kişiye sorarak öğrenebilir ve kim olduğunu keşfedebilirsiniz. Omegle’nin en iyi yanı da tamamen anonim olmasıdır. Konuştuğunuz kişiye bir stranger, yani yabancı olarak görünürsünüz ancak konuşup bir şeyler paylaştıkça kim olduğunuzu öğrenebilir.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.