SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Justin Tv

Justin Tv’ye Nasıl Bağlanırım ?

Maddi imkansızlıklardan dolayı tüm maçları izlemek artık çoğumuz açısından bir hayal. Ancak Justin tv sayesinde bir umudunuz olacak. Tüm liglerdeki maçları kaçak olarak rahatlıkla izleyebileceksiniz. Justin tv, bazı zamanlarda erişim engelleri ile mücadele etse de yine de sektörde ilk sırasını koruyor. Ülkemizde illegal olarak ilan edilen justin tv, benzeri birçok uygulama ile karıştırılmaktadır. Bu karıştırılan siteler aslında kapanan justin tv görünümlü sahte sitelerdir. Bunlardan uzak durmak gerekmektedir. Orijinal justin tv izle diye aratırsanız bizim sitemizde orijinali ile karşılaşacaksınız. Ve bu sayede dünyadaki tüm spor dallarına ait maçları canlı ve kaliteli bir şekilde izlemeye devam edebileceksiniz. Justin tv, legal bir yapı olmadığı için domainleri her zaman kapanacak ve yerine yenisi açılacaktır. Bu yeni adresleri takip etmek için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bizi takip ederek kendisine yeni bir site açan justin tvyi izleyebilecek ve tüm maçlara ücretsiz erişim sağlayabileceksiniz.

Justin tv’de yaşanabilecek sorunlar nelerdir?

Kaçak olarak birçok yayını bünyesinde barındıran justin tv, en çokta spor kanalı olan bein sports yayınlarını yapmaktadır. Bu da takdir edersiniz ki birçok problem doğurmaktadır. Bu prolemler başlıca şu şekildedir:

  • justin tv, kaçak ve illegal bir platform olduğu için bu suça bilerek ve isteyerek göz yummuş oluyorsunuz. Bu da beraberinde sizlere bir yükümlülük yüklüyor. Şuan somut bir sorun ile karşılaşmasanız da ileride karşılaşmayacağınız anlamına gelmez.
  • Justin tv de olmasa da benzeri sahte siteler üzerinden bilgisayarınıza virüs bulaşması kaçınılmazdır. Bu sebeple orijinali izlemeye gayret gösterin.

Justin tv Yasal Mı?

Ülkemizde justin tv üzerinden canlı maç izlemek, platformun ortaya çıkış felsefesi olan kaçak yayından ötürü yasal değildir. Bu illegal yayını ve beraberinde gelecek riskleri kabul ederek bu yayını izleyecekseniz başka bir alternatif bulunmamakadır. Eğer bunları kabul etmiyorsanız paraya kıyıp bein sports alacaksınız. Öyle 3 kuruşa 5 köfte yok. Genel olarak bakıldığı zaman da justin tv yasadışı bir faaliyet yürüttüğü, telif ve yayın haklarını ihlal ettiği için alan adları devamlı olarak kapatılmaktadır. Virüsten korunmak için justin tv adreslerini sitemizden bulabilirsiniz. Aksi halde justin tv izlemek istersen virüs tvlere maruz kalabilirsiniz.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.