SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Funyo Sohbet

İnsanların sohbet, muhabbet etmek için kullandıkları birçok site vardır. Muhabbet.net bunlardan bir tanesidir. Kullanıcılar bu sitelerde sosyal hayatlarında paylaşamadıkları bilgilerini, sırlarını vs. vs. bu ve buna benzer sohbet sitelerinde tanıştıkları insanlarla rahatlıkla paylaşmaktadırlar. Muhabbet.net’in en büyük hedeflerinden birkaç tanesi kullanıcılarına güvenli, nezih ve kaliteli bir ortam sunmaktır. Aşk, mutluluk, samimiyet, heyecan, romantizm, tutku duygularını yaşama fırsatı sunan sohbet sitesidir.

Peki Nedir Bu Funyo Sohbet?
Funyo Sohbet, kameranızı kullanarak dünyanın dört bir yanından insanlarla konuşmanıza olanak tanır.  Funyo Chat ile Ayrıca ister sadece kızlarla ister karışık bir şekilde insanlarla karşılaşabilirsiniz ve bunların tamamını sizden tek bir kuruş para almadan sunmaktadır. Ayrıca sohbet sitemizde bulunan yöneticiler ve moderatörler sayesinde hakaret edenler, saygısızlık yapanlar, rahatsız edenler hemen siteden uzaklaştırılır.

Nasıl Daha İyi İletişim Kurulur ?
Yazılı iletişimin bazı püf noktaları vardır. Bir şey yazarken sadece büyük harf kullanmamaya dikkat edin bu bağırmaya benzediği için kaba kabul edilir. Kim gürültülü ve bağıran biri ile sohbet etmek ister? Bir konuyu anlatırken tüm detayı ile anlatmaya değil kısa ve öz anlatmaya dikkat edin ki karşınızdaki sizi sıkılmadan dinlesin. Funyo Sohbet elinizden geldiği kadar ilginç kılmaya çalışın ki karşınızdakinin dikkatini çeksin. Sadece kendiniz ve yaptıklarınız hakkında konuşmaktan kaçının. Unutmayın dinlemekte iletişimin bir parçasıdır.
Sohbet ettiğiniz kişiye onun kullanıcı adı ile hitap etmeye dikkat edin. Bazen sohbetler çok hızlı ilerler karşınızdaki kişi ona hitap edip etmediğinizden emin olmayabilir.
Ve son olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmayın. Sohbet odasında gerçek adınızı ve kişisel bilgilerinizi ifşa etmeyin. Karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımıyorsanız, bu bilgilerinizi asla paylaşmayın.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

  • Muhabbet gibi muhabbet efsane ya her türlü karakterli insanlar var çok kısa sürede iyi arkadaşlık kuruyorsun

    9 Aralık 2020 / Rıfat Demir
  • Allah bu siteyi yapandan razı olsun mükemmel ya bayılıyorum sohbete

    9 Aralık 2020 / Hilal Koru
  • Muhteşem bir uygulama erkek arkadaşımla burda tanıştık sohbet odaları çok güzel tavsiye ederim arkadaşlar

    11 Aralık 2020 / Derya sahan