SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Emerald

EMERALD CHAT YENİ OMEGLE ALTERNATİFİ
Emerald Chat , Omegle’ın en iyi ve en yeni alternatiflerinden birisidir . Emerald’ın site tasarımına ve kullanışlı fonksiyonlarıne bayılacaksınız. Emerald’da kullanıcılar için tasarımı yapılmış çeşitli özellikler vardır. Üstelik bu özellikler sık ​​sık güncellenmektedir. Özellikler sayesinde pek çok yeni yabancıyla tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz. Emerald’ın size sunmuş olduğu özellikler sohbetinizi çok eğlenceli hale getirecek. Filtreleme seçeneği, grup sohbet özelliği, mesaj sohbet özelliği, fotoğraf paylaşım özelliği bazı fonksiyonları olduğunuZümrüt iyi online rastgele görüntülü sohbetsunuyor sizin.


EMERALD CHAT ÖZELLİKLERİ
Klasik sohbet anlayışını değiştiren Emerald Chat , fonksiyonlarıni kullanıcıları için devamlı güncellemektedir. İlgi alanlarına göre filtreleme seçeneği ile benzer ilgi alanlarına sahip bireyleri eşleştirebilirsiniz. Böylelikle sohbet konusu hiç bitmez ve uzun sohbetler yapabilirsiniz. Grup sohbeti özelliğiyle aynı anda pek çok kişi ile tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Üstelik grup sohbeti bir hayli eğlencelidir. İle1 1 metin sohbet özelliğidir, istersen bir mesajla sohbet başlayabilir. Yeni insanlarla tanıştığınızda utanıyorsanız, bu özellik tam size göre. Çevrimiçi sohbetten sonra görüntülü sohbet başlatabilirsiniz. İsterseniz 1’e 1 görüntülü sohbet özelliğiyle. Fotoğraf paylaşma özelliğiyle sohbetlerinize eğlence katabilirsiniz. İsterseniz cinsiyeti ve yaşı da filtreleyebilirsiniz. Böylelikle daha çok beğendiğiniz kullanıcılarla karşılaşmanız mümkün.


EMERALD CHAT’TE 1’E 1 METİN SOHBETİ
İle 1 e 1 metin sohbet , bir kişiyi kısa mesaj gönderebilir. Hemen bir görüntülü sohbet başlatmak istemiyorsanız, önünüzdeki kişi ile sohbet etmek istiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Belki resimle sohbet etmek size göre değildir ya da kendinizi mesajda çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Bu sebeple bu filtre sizler için bir hayli kullanışlıdır.


EMERALD CHAT’TE GROUPTEXT SOHBET
İle grup sohbet özelliği , sen karşılayabilir ve zümrüt aynı anda pek çok kişi ile sohbet. Yani sohbetler çok daha eğlenceli. Yeni insanlarla tanışmayı ve sohbet etmeyi seviyorsanız , bu özellik tam size göre.


EMERALD CHAT CİNSİYET FİLTRESİ
Cinsiyet filtresi ile arzu ettiğiniz cinsiyetteki kullanıcılarla konuşabilirsiniz. Tatlı ve çekici bir kızla ya da yakışıklı ve çekici bir oğlanla karşılaşabilirsiniz . Buna sen karar verebilirsin. Ruh eşinizi aramak ve yeni bir partner bulmak için Emerald Sohbet kullanmak istiyorsanız , bu özellik tam size göre.


YENİ ARKADAŞLAR EMERALD SOHBET EDİNMEK İÇİN EN İYİ SİTE
Yoğun hayatınızda yeni insanlarla tanışmak sizin için zorsa Emerald Sohbet tam size göre. Kendine özgü ve güzel fonksiyonları ile yeni bir yabancıyla tanışmanızı kolaylaştırır . Sürekli artan kullanıcı sayısı sayesinde pek çok farklı insanla tanışmak mümkün. İsterseniz farklı ülkelerden insanlarla da tanışabilirsiniz. En çok kullanılacak olan ülkeler ABD , İngiltere , Kanada , Avustralya ve İtalya’dır. , sırasıyla. Botlar sohbetinizi mahvedebilir. Emerald Chat’te botlarla karşılaşmayacaksınız. Bu sayede rahatsız edilmeden sohbet edebilirsiniz. Yeni bir arkadaş bulmak istiyorsanız, yeni bir özel arkadaş ya da hayat arkadaşı arayın. Aradığınız ne ise Emerald Chat’te bulabilirsiniz .

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

 • Çok severek kullandığım bir site sürekli buradayım herkese öneriyorum

  9 Aralık 2020 / Hilal Koru
 • Canın mı sıkıldı gir muhabbet sitesine canın sıkkınlığı anında gider

  9 Aralık 2020 / Rıfat Demir
 • Türkiye’nin En İyi Arkadaşlık Sohbet Sitesi

  9 Aralık 2020 / Hüseyin Kavas
 • Sosyalleşip arkadaş edinmek için süper bir yer

  10 Aralık 2020 / Şehriban Ezgi Kılınç
 • Süper bi sohbet sitesiya sohbet odaları çok güzel arkadaşlar çok iyi tavsiye ederim

  11 Aralık 2020 / Derya sahan
 • harika ya. sıkıntı mıkıntı kalmadı. mükemmel.

  11 Aralık 2020 / nermin karadut
 • Elinize sağlık tebrikler çok iyi birşey

  11 Aralık 2020 / Nesih kaya