SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Dtunnel

Dtunnel Yasaklı Chat Sitelere Girmek

Günümüzde birçok site maalesef engellenmiş durumdadır. Dtunnel sayesinde, bu engelli sitelere giriş yapabileceksiniz. 22 yıllık sektörel tecrübemiz bize öğretti ki ; yasaklara rağmen dtunnel kullanımı daha da çok arttı. Neden mi? Çünkü yapılan bu kısıtlamalar, yasaklar insanlarımızın ellerini bağlamaktadır. Onların rahatça porno izlemesini, wikipedia da takılmasını istememektedir. Bunu da biz dtunnel ile sizlerin ayağına getirdik. Yasaklı birçok site içerisinde, dilediğiniz siteye erişmek için sitemizde bulunan dtunnel Proxy aracını kullanabilirsiniz. Bu sayede aklınıza gelebilecek bütün sitelere ışık hızından bile daha hızlıca ulaşabilirsiniz. Dtunnel ile yasaklı sitelere girmeye çalıştığınız zaman aklınıza bunun ücretli olduğu gelecektir kabul ediyoruz. Fakat bu çok yanlış bir düşünce. Size sunduğumuz bu hizmet tamamen ücretsizdir. Peki biz nereden kazanıyoruz ve uygulama üzerinde geliştirmeler yaparak sizlere daha iyi bir hizmeti nasıl sunuyoruz.. Bunun cevabını da bize yine Google veriyor.. Reklamlar üzerinden gelde ettiğimiz gelirleri yine dtunnel aracına yatırarak sizlerin daha iyi bir hizmet almasını hedefliyoruz.

Dtunnel Aracına Nasıl Bağlanırım ?

Yarın, aktif olarak kullandığınız bir sosyal medya sitesinin yasaklanmayacağının garantisi yok. Peki sizin o an geldiğinde yapabileceğiniz bir şeyiniz var mı? Bunu düşünmenize asla gerek yok. Çünkü o gün geldiği zaman da yanınızda olacağız tıpkı her zamanki gibi. Sadece mevcut yasaklı sitelere değil, gelecekte de yasaklanması muhtemel sitelere dtunnel aracılığı ile bağlanabileceksiniz. Bizim amacımız sınırsız, özgür ve hür bir internet ortamı. Kimsenin kimseye karışmadığı bir internet ortamı. Bunu da dtunnel aracılığı ile elimizden geldiğince sağlamaya çalışıyoruz. Dtunnel kullanım olarakta kullanıcı dostu bir yazılımdır. Tek yapmanız gereken yasaklı olduğunu bildiğiniz veya düşümdüğünüz sitenin adını kutucuğa yazmak ve bağlan butonuna tıklamak. Bundan sonraki işlemleri dtunnel aracı kendiliğinden halledecektir. Sizleri istediğiniz siteye en hızlı şekilde sokacaktır. Yasaklı sitelerde kaldığınız süre boyunca da dtunnel aracını kapatmamanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise, yasaklı site ile bilgisayarınız arasında 2. Köprü niteliği taşımasıdır. Eğer yasaklı sitedeyken dtunnel aracını kapatırsanız bağlantınız kopacaktır ve yine yasaklarla baş başa kalacaksınız.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.