MUHABBET

Muhabbet Sohbet Odalarına Giriş yaparak yeni insanlar keşfedebilir, eğlence dolu sohbet odaları içerinde zamanınızı kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz, Türkiye'nin en eski sohbet siteleri arasında yerini alan Muhabbet.NET Farkı ile Ücretsiz Sohbet odalarına giriş yapın sohbetin tadına varın!

Chatroulette Sohbet Nedir

1 Chatroulette Sohbet Nedir?

Chatroulette 17 yaşında Moskovalı bir lise öğrencisinin arkadaşlarıyla Skype benzeri bir görüntülü görüşme sağlamak amacıyla kurmuş olduğu bir sitedir. Sitede ilk başlarda üyeliksiz olarak sadece webcam kullanarak görüşmeler yapılmaktaydı. Bu yönüyle epeyce rağbet gören site ilerleyen zamanlarda kötüye kullanımlardan dolayı üyelik istemeye başladı. Genel olarak sitenin sadece webcam kullanması ve üye olurken e-posta, Facebook, Google hesabı istememesinden dolayı birçok kullanıcı tarafından sevildi. Görüntülü sohbet etmek isteyen kişiler webcam izinleri vererek siteye girdiği andan itibaren kamerası açık rastgele eşleşmelere dâhil olabiliyor, istemediği bir kişiyle karşılaştığından sonraki diyerek yeni bir kişi ile sohbet edebiliyor. Rus ruleti gibi karşınıza kimin çıkacağı kiminle sohbet edeceğiniz tamamen şansınıza kalmış.

2 Chatroulette Random Chat

Uygulama tamamen Rus ruletine benzemektedir, bu bağlamda webcam özelliğini kullanarak sohbet etmek istediğinizde otomatik olarak eşleşiyorsunuz. Şehir efsanesi mi gerçek mi bilinmez ama Rihanna, Paris Hilton, Chris Brown gibi dünya yıldızlarıyla karşılaştığını söyleyen üyeler var. Müthiş heyecan verici olsa da yine de karşınıza kimin çıkacağı asla belli değil tabi ki kendiniz istediğiniz arkadaşınızla sohbet edebilirsiniz. Chatroulette sohbetin diğer sitelere göre artısı tamamen ücretsiz olması Premium üyelik yok, yaş sınırlaması da yoktur. Yaş sınırlamaması olmaması ve üyelik şartı olmaması bazı kötü kullanımlara +18 görüntülerle karşılaşmalarının fazlalaşmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı uygulamayı kullanırken dikkatli olmakta fayda var. Rus ruletinden şansına ne çıkacağı belli olmaz. Tabi ki şansınıza hayatınızdan aşkı  da çıkabilir.

3 Chatroulette Video Chat

Chatroulette videolu sohbet etme şansını içinde bulundurmaktadır. Sohbet etmek için dünyanın internet çeken herhangi bir yerinden hiç tanımadığınız bir insanla sohbet edebilirsiniz. Bu sayede yeni insanlar tanıyabilir, yeni kültürler öğrenebilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Uygulama sadece İngilizce dilini desteklemekte ve bir mobil uygulamaya sahip değil. Bundan dolayı siteye sadece bilgisayarınızdan giriş yapabiliyorsunuz. Birçok tarayıcıyı destekleyen uygulama mobil telefonunuzdan da tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak bağlantı kurabilirsiniz. Yabancı insanlarla gerek arkadaşlık olsun gerekse dil geliştirmek amacıyla olsun sohbet edebilirsiniz.

 

 

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.