SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

ChatRandom Sohbet

Chatrandom Nedir, Nasıl Kullanılır,Nasıl Girebilirim?
Chatrandom sitesi türkiye için tr chatrandom kullanıyordu. Ancak bu alt site maalesef türkiye tarafından kapatıldı. Şimdi kullanabileceğiniz yol direk ana site üzerinden dil veya ülke seçip türkiye kullanıcıları ile o şekilde görüşebilmektir.
İnternetin ortaya çıkması ile birlikte yazılı sohbet olarak başlayan internet sohbetleri sonradan sesli sohbet , kameralı sohbet ve omegle-chat rulet diye devam etti.


Chatrandom sohbet sitesi şu an dünyada en çok ziyaret edilen sitelerin istatistiklerini tutan alexa sitesinden baktığımızda 6000 civarında yani bu demek oluyor ki dünyada en çok ziyaret edilen 6 bininci site. Buda muazzam bir başarı demektir. Çünkü kolay bir sayı değildir.


Chatrandom kullanıcıların hem sohbet hemde tanışmak için kullanabilecekleri alternatif bir sohbet sitesi. Chatrandom ile her ülkeden insanlarla hızlı bir şekilde tanışabilir ve onlarla gerçek arkadaşlık yapabilirsiniz.Sohbet,her daim farklı insanlarla yada yakınlarımızla yaptığımız ,vakit geçirmek yada tanışmak amacı ile kullandığımız bir araç.


Chatrandoma giriş yapmak için herhangi bir üyelik gerektirmez o yüzden diğer Chat, sohbet sitelerinden daha çok tercih edilmektedir. Chatrandom sitesi TR sunucusu kapandığı için direkt olarak chatrandom.com üzerinden giriş yapma imkanı sunmaktadır.chatrandom sitesi adı da üstünde olduğu gibi Random bir şekilde sohbet edebilme imkanı sunuyor.
Nedir bu imkanlar?


Yazışmalı sohbet , karşılıklı iki yada daha fazla kişinin aynı oda içerisine yada birebir yazışma fırsatı sunan chat sohbetidir. En eski yazışmalı sohbet chatleri ise mircchat, kelebekchat,zurnachat…
Sesli sohbet(Görüntülü Sohbet),web üzerinde kameranızı da kullanarak hem odalarda hemde birebir sohbet yapabilme imkanına sahipsiniz.Sesli dünya,seslichat gibi siteler en eski sesli yazışmalı sohbet siteleridir.
Flash chat ( kameralı sohbet ), 123flashchat sitesinin yaptığı kameralı sohbet en fazla rağbet gören ve en fazla özellikli sohbet uygulamasıdır/sitesidir bu tür sitede bilgisayarınıza/telefonunuza herhangi Bir şey indirmeden sohbet etmenize imkan tanımaktadır.


Gördüğünüz üzere birçok farklı ortamda sohbet edebilirsiniz isterseniz yazışmalı sohbet isterseniz sesli sohbet isterseniz de flash chat dediğimiz Kameralı sohbetten yeni arkadaşlıklar edinip onlarla çok güzel zaman geçirme fırsatına erişebilirsiniz hatta çok güzel zaman geçirmeyle kalmayıp reel arkadaş bile olanlar var.Ciddi bir ilişki arayanlardan tutun samimi dostluk arayan bir çok kişi ile sohbet edebilirsiniz şaşıranlar olacaktır elbet ama en aktif sohbet chatinden bahsediyoruz evlenen çiftlerimiz bile var ordan görüşüp dışarı çıkanlar bir kahve içmeye gidenler bir şans tanıyanlar ikinci şansı hak edenler ile dolup taşmaya devam eden bir ortam ChatRandom.

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

 • Tek kelimeyle mükemmel

  8 Aralık 2020 / İbo kara
 • Yeni insanlar ile tanışıp muhabbet etmek ve sosyalleşmek için harika.

  8 Aralık 2020 / Efe Kapa
 • Bu tür yorum ve muhabbet sitelerine karşıyım insan karşındakinin eşi veya yakını olmalı

  8 Aralık 2020 / Özgür başar
 • Bence gayet guzel site iyi sohbet girerseniz cikmak istemiceksiniz

  8 Aralık 2020 / osman k
 • Bence gayet güzel site iyi sohbet ediliyor

  8 Aralık 2020 / osman k
 • Güzel bir site ben çok beğendim herkese de tavsiye ederim

  8 Aralık 2020 / Hilal Koru
 • İyi bir sohbet sayfası vakit geçirmek için bence gayet iyi tavsiye ederim

  8 Aralık 2020 / Hilal Koru
 • Bence insanlarla konuşup kaynaşmak için çok kaliteli ve faydalı bir site

  9 Aralık 2020 / osman k
 • Sanal değil sanki arkadaşlarınla wp grubu kurmuşsun efsane ya muah net 10 numara

  9 Aralık 2020 / Rıfat Demir
 • Sohbeti muhabbeti çok başka bu sayfanın ben çok seviyorum hepinizi de aramızda görmek isteriz

  9 Aralık 2020 / Hilal Koru
 • Sevgi eşiyle olan muhabbettir başkalarıyla değil

  9 Aralık 2020 / Özgür
 • Mükemmel bir site güzel arkadaşlıklar kurulan bi yer tavsiye ediyorum

  9 Aralık 2020 / Şeheiban Ezgi Kılınç
 • Mükemmel bir site güzel arkadaşlıklar kurulan bi yer tavsiye ediyorum

  9 Aralık 2020 / Şehriban Ezgi Kılınç
 • Site gayet güzel ve keyifli

  9 Aralık 2020 / İbrahim kara
 • Muazzam ötesi bir site en iyi sohbet odaları burda muhabbet arkadaşlar çok güzel tavsiye ederim

  11 Aralık 2020 / Derya sahan
 • Daha önce bu tarz sitelere girdiyseniz en iyisinin bu olduğunu anlayacaksınız.

  11 Aralık 2020 / Mustafa Baltacı