Sohbet Odaları

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Shagle

Shagle

Karantinalar ve sosyal mesafenin hayatımıza girmesi, sosyal bir canlı olan biz insanları epey kötü etkiledi. Kafelerin, sinemaların, barların hatta parkların bile kapatıldığı bu zor zamanlarda bir ihtiyaç olan sosyalleşme ihtiyacımızı gideremedik. Bundan ne olur ki? Diye düşünmeyin sakın, çünkü azalan sosyalleşme ve artan yalnızlık sonucunda majör depresyona varabilecek psikolojik rahatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bilgisayarınız ya da akıllı telefonunuz ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz, hızlı ve kullanımı basit olan yabancılarla sohbet sitesi Shagle ile sosyalleşme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Online bir sohbet platformu olan Shagle ile rastgele herhangi birisi ile eşleşip muhabbet etme şansına ulaşabileceksiniz. Tüm bu sohbet imkanlarına sahip olurken de tamamen anonim kalacaksınız. Shagle ile sohbete nasıl girebilirsiniz? Shagle ücretli mi? Cinsiyet ayrımı var mı? Kimlerle konuşabiliriz? Gibi Shagle sohbet hakkında birçok soruya ve daha fazlasına cevap bulabileceğiniz her şey bu içeriğimizde.

Shagle Sohbet Odaları

Shagle sohbet, üye olmadan tek bir tık ile rastgele yabancı insanlarla sohbet imkanı sunuyor. Ancak daha güvenli ve trollsüz bir deneyim yaşatmak için ister Facebook adresinizle, ister Google adresinizle, isterseniz de herhangi bir e-posta adresiniz ile üye olmanızı ister. Üye olsanız bile anonim kimliğiniz aynı şekilde kalacağı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aylık 3 milyondan fazla ziyaret edilen bu siteye telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan rahatlıkla girebilirsiniz. Siteye girdikten hemen sonra tek bir tuşa basarak rastgele insanlarla sohbet edebilirsiniz. Hızlı ve basit bir arayüze sahip olan Shagle ile uzun dakikalar beklemeden anında karşınıza çıkacak olan yabancı insanla iletişim kurma deneyimine erişeceksiniz.

Shagle Tv

Aylık 3 milyon ve günlük en az 100 bin kişiye rastgele yabancı insanlarla sohbet deneyimi yaşatan bu site, muadillerinden farklı olarak ücretsizdir. Bildiğiniz gibi bir çok online görüntülü chat sitesi giriş yapmak için bile para ister. Ama istediğiniz sürece anonim olduğunuz Shagle online video chat’de böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Shagle’nin ücretsiz olması sayesinde genç, yaşlı, doktor, terzi mühendis, kadın, erkek birçok farklı kişilik ile sohbet edebilirsiniz. Sadece kadınlar, sadece erkekler yada sadece çiftler olmak üzere belirttiğiniz seçenekteki insanlarla konuşabilirsiniz. Tabi bu özelliğin suistimal edilme olasılığı çok yüksek olduğu için cinsiyet seçme özelliği vip üyelere özeldir. Vip üye olunca sadece bu özelliğe erişmiyorsunuz. Aynı zamanda onlarca kamera filtresine, birbirinden ilginç onlarca maskeye de erişimiz oluyor. Vip üye olursanız reklamları katiyen görmüyorsunuz. 7/24 olmak üzere her türlü sorununuzda size yardımcı olacak teknik destek ise emrinize hazır bir şekilde bekleyecektir. Kim gelirse gelsin farketmez diyorsanız herkes seçeneği ile rastgele herkesle anonim olarak video chat yapabilirsiniz.

Shagle Görüntülü Sohbet

Tek başınıza yabancı insanlarla video chat yapmaktan utanıyor musunuz? Ortamı tanımadığınız için karşınıza çıkacak insanların davranışlarından mı çekiniyorsunuz? Öncelikle unutmayın ki anonim bir kimliğe sahipsiniz. Yani karşınızdaki kişi sizi asla bulamaz. Onun dışında güvendiğiniz bir tanıdığınızın yardımını isteyebilirsiniz. Sadece yanınızda bulunacak bu güvendiğiniz kişi ile anonim bir kimlikle video chat alemine giriş yapabilirsiniz. Şansınıza karşı tarafın da 2 kişi çıkması ile 4 kişilik derin bir sohbete girip yabancı insanlarla konuşabilirsiniz. Hem can sıkıntınız gider hem de yabancılarla konuşma utangaçlığından kurtulursunuz. İlk heyecanınızı attıktan sonra yabancı insanlarla konuşmaya devam ederek eğlenmeye ve yeni tecrübeler deneyimlemeye devam edebilirsiniz.
Shagle’de hangi yaş aralığında insanlar var?
Belki işyerinde canı sıkılan bir çalışan, belki tüm işlerini bitirmiş bir ev hanımı, ya da ders çalışmaktan yorulmuş ve dinlenmek isteyen bir öğrenci olabilirsiniz. Hatta bunların hiçbirisi olmanıza da gerek yok. Sadece sosyalleşmek istiyorsanız 3 milyondan fazla kullanıcısı olan bu sitede kendi yaşıtınız ve kafa denginiz birisini bulmanız çok uzun sürmeyecektir. Anonim bir kimlikle tek tık aracılığı ile giriş yapabileceğiniz bu büyük online video chat aleminde kadın, erkek, boşanmış insanlar, liseli kızlar, genç çiftler gibi binlerce insan var. Ayrıca konum seçme özelliği ile sadece Türkiye’deki insanlarla konuşarak sizinle aynı müzik zevkine sahip ya da aynı hobilere sahip insanlarla tanışıp birbirinize deneyimlerinizi aktararak keyifle vakit geçirebilirsiniz. Canınız biraz farklı kültür görmek istediğinde ise konum seçme noktasından istediğiniz ülkeyi seçerek bir Alman, Çek, Amerikan, Japon ile konuşabilirsiniz. İlla dil bilmenize de gerek yok. El kol hareketleri ile bile birçok insanla rahatlıkla iletişim kurabildiğinizi fark edince siz de şaşıracaksınız.

Shagle Chat Rooms

Canınız farklı ve rastgele insanlar ile konuşmak istiyor ama kameranız çalışmıyor mu? Hiç sorun değil sadece mikrofonunuz ile bile binlerce insanla sohbet edebilirsiniz. Mikrofonunuzda mı yok? Yine hiç sorun değil. Sadece yazışarak da binlerce insanla sohbet edebilirsiniz. Shagle her türlü duruma olanak sağlar ve rahat olmanız için elinden geleni yapar. Peki hem kameranız hem de mikrofonunuz var ama açmak istemiyorsunuz? Hiçbir problem yok. Az önce bahsettiğimiz sadece yazışma ile istediğiniz ülkeden, istediğiniz cinsiyette rastgele yabancı insanlar ile sohbet, muhabbet edebilirsiniz. Sohbet deneyiminiz esnasında hangi ekipmanları kullanacağınıza karar verdikten sonra sohbete başla tuşuna basacaksınız.

Shagle Tv

Ondan sonra ise Shagle online video chat, o an sohbet etmek isteyen binlerce insan arasından sizin seçtiğiniz cinsiyet ve konum özelliklerine göre birisini karşınıza çıkaracaktır. İkinizden biri sohbeti durdurana kadar ya da siz başka biriyle sohbet etmek isteyene kadar konuşabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişiye anonim kimliğinizin arkasına saklanarak şarkı söyleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan kişi hoşunuza gitmediyse ya da kaba birisi ise tek bir tuşla başka birisine geçebilirsiniz. Shagle, büyük sunucuları sayesinde diğer sitelerdeki gibi bağlantı sorunlarının yaşanmasını önlemeyi amaçlar. En hızlı video yükleme kapasitesine sahip olan bu sitede 10 saniye içinde 10 farklı kişiyi geçebilirsiniz. Sitenin sunmuş olduğu ve sunduğu bu hızın tutarlı ve sürekli olacağına söz veren Shagle ile zaten sıkılmış olan canınız bir de uzun yükleme süreleri esnasında daha çok sıkılmıyor ve en kısa sürede rastgele denk gelen binlerce yabancı insan arasından birisi ile eşleşiyorsunuz.

Shagle Online Video Chat Rooms

Ücretsiz olması, üye olmadan kullanabilme özelliği, rastgele ve yabancı insanlarla anonim olarak konuşma fırsatı sunması gibi bir çok özelliği bünyesinde barındıran bu online video chat sitemizde birbirinden farklı deneyimler elde edebilirsiniz. Karşınıza sürekli yabancı insanlar çıkacağı için her seferinde yepyeni heyecanlar yaşayacaksınız. Günümüzde kullanıcılar arasında en çok tercih edilen sohbet şekli olan kameralı sohbete girerseniz, sizin gibi bir sürü insan olduğunu göreceksiniz. Karşınıza çıkan herkes tıpkı sizin gibi heyecanlı ve karşılarına ne çıkacağının tamamen habersiz olacak. Bu bilinmezliğin içinde kendinizi çok ateşli bir tartışmanın içinde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda sadece el hareketleri ile maymunluk yapacağınız anlar da olacaktır. İçinizdeki ciddi insanı gösterip insanlarla siyaset, din, felsefe gibi konuları tartışabilirsiniz. Zaten bütün günüm stres içerisinde, karşıma çıkan yabancı insanlarla da bu stresi devam ettirmek istemiyorsanız kimse görmeden şebeklikler yapıp içinizdeki çocuğu da çıkarabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça trend olan role play akımına kendiniz de kapılıp, normal yaşantınız da asla elde edemeyeceğiniz deneyimleri elde edebilirsiniz.

Shagle Omegle Mnogo Coomeet Chatroulette Random Sohbet

Role play, sizin gerçek hayattaki görünümünüzü göstermeyen, sizi sadece o an için role sokan bir oyundur. Peki Shagle gibi bir yabancılarla video chat sitesinde bu nasıl yapılır? Anonim bir kimliğe sahip olmanız sayesinde daha rahat olabilirsiniz. Öncelikle kendinize bir rol bulmalısınız. Bu beyaz önlük giyerek doktor olabileceğiniz gibi boynunuza ve vücudunuza dolayacağınız ledler ile masaldan fırlamış bir peri de olabilir. Gerçek hayatta yapmaktan utanacağınız ya da yapmaya fırsat bulamadığınız birçok şeyi siz istemedikçe bir daha asla görmeyeceğiniz yabancılarla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hem bu oyunlarla can sıkıntınızdan kurtulur hem de içinizde kalan ve toplum baskısı ya da fırsata sahip olamadığınızdan dolayı yapamadığınız şeyleri yapabilirsiniz. Erkekler arasında en popüler olan ve ayrıca yapması da çok kolay bir role play örneği verelim. Gerekli malzemeler ise sadece bir peruk. Hatta saçınız biraz uzunsa bir atkıyı şal gibi boynunuza dolayarak yine kadın gibi görünebilirsiniz. Son zamanlarda çok popüler olan bu küçük oyun ile birçok yabancıyı kandırabilirsiniz. Gerçek sesinizle onlara duyurduğunuzda ise yüzlerinde oluşan şaşkınlıkları görmeye bağımlı olacaksınız. Shagle’de normal online sohbetleriniz sırasında karşınıza role play yapan bir sürü kişi denk gelebilir çünkü anonim kimliğin arkasına saklanan insanlar normalde yapmayacakları şeyleri daha kolay bir şekilde yapmaya başlayabiliyor. O yüzden biraz hazırlıklı olmanız iyi olacaktır.

Shagle Kameralı Sohbet

Yalnızlığınızı en çok hissettiğiniz zamanlarda Shagle online yabancılarla sohbet ile üzerinize binen bu ağır yalnızlık duygusundan bir miktar kurtulabilirsiniz. Hatta kim bilir? Belki de tıpkı sizin gibi yalnızlık canına tak etmiş olan karşı cinsteki insanlar ile tanışıp beraber yeni hikayelere yol alabilirsiniz. Olmaz diye düşünmeyin çünkü onlar da bu siteye sizin gibi yalnızlıklarından kurtulmak için giriyorlar. Şu an içinde bulunduğumuz bu büyük iletişim çağında yeni birileriyle tanışma şansımız oldukça yükseldi. Çünkü Shagle yabancılarla sohbet sayesinde Türkiye’nin herhangi bir yerinde yaşayan birisine tek tıkla ulaşabiliyoruz. Hiç beklemediğiniz bir anda öylece insanlarla sohbet ederken yapacağınız son bir tıkla belki de çok hoş vakit geçirebileceğiniz birisiyle denk geleceksiniz ve bu koyu sohbetin fitilini de belki arkanızda duran bir kitap ateşleyecek.

Shagle Mobil Sohbet

Teknolojinin gelişmesi ile eskiden evimizde ya da internet kafelerde yapabileceğimiz yüzlerce şeyi artık cebimizdeki küçük akıllı telefonumuz ile yapabiliyoruz. Herhangi bir akıllı telefon ile internetiniz çektiği her yerde Shagle kullanarak yabancı insanlarla online chat yapabilirsiniz. Otobüste yolculuk yaparken, dışarıda bir yerlerde otururken, iş yerinizde mola verirken, teneffüste iken ve aklınıza gelebilecek her türlü boş zamanınızda ücretsiz video chat yapabilirsiniz. Cebinizdeki telefonunuza indireceğiniz Shagle mobil aplikasyonu ile istediğiniz her yerde, istediğiniz her ülkeden yabancı insanla sohbet edebilirsiniz. Vip üye olmanız dahilinde zaten hızlı olan Shagle uygulamasında reklamlardan da kurtulabilirsiniz.

Shagle Kameralı Sohbet

Sadece kadınlarla birbirinden ilginç filtreler ve maskelerle muhabbet edebilirsiniz. Yabancı insanlara bulunduğunuz her türlü konumdan Shagle mobil uygulaması ile sırlarınızı vererek kendinizi ruhen rahatlatabilirsiniz. Kimseye anlatamadığınız ama anlatma ihtiyacı duyduğunuz olayları Shagle online chat ile yabancı insanlara gönül rahatlığı ile anlatabilirsiniz. Aynı şekilde çevrenizdeki insanlara sormaktan utandığınız ya da çekindiğiniz şeyleri de Shagle online chat ile yabancı insanlara sorabilirsiniz. Bütün bunları yaparken tamamen anonim kalacağınızı unutmayın. Siz karşınızdaki insana kendinizle ilgili bir bilgi vermediğiniz sürece sizin hakkınızda hiçbir şey bilmeyecekler. Tıpkı sizin karşına çıkan yabancı insanlar hakkında hiçbir şey bilmediğiniz gibi.